Vår visningslokal i Karlskrona är stängd
Utvalda auktioner
Se alla auktioner
Anders Wallin, blandteknik 2003, 102x153, rammått = 115x165
nr. 750432
1 500 kr
Utropspris: 7 000 kr
17h, 53m, 23s
John Würtz, olja på duk 145x200
nr. 750507
5 400 kr
Utropspris: 12 000 kr
1d, 17h, 25m, 23s
Stekfat, Qianlong, Kina 1700-tal, porslin, underglasyrblått, längd 51 cm
nr. 750809
2 600 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 17h, 27m, 23s
Soffbord "Flower Mono" Christine Schwarzer, Swedese, 2000-tal, diameter 113 cm, höjd 33 cm
nr. 751151
1 700 kr
Utropspris: 5 000 kr
2d, 19h, 7m, 23s
Stolar ett par Blå station plast ek B=99
nr. 750515
700 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 17h, 29m, 23s
Kanna, Louis Lourioux (1874-1930) Frankrike, 1920-tal, glaserat stengods, höjd 13 cm
nr. 750661
1 000 kr
Utropspris: 800 kr
18h, 11m, 23s